Google Play

Eflatun Nakliyat olarak Şehir içi ve şehirler arası ve Kayseri evden eve nakliyat hizmetlerimizde ‘’Değer verdiğiniz her şey bizim için değerlidir.’’ sloganı ile eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz. Taşınma sırasında eşyalarınızın hasar almaması ve sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi adına paketleme, asansörlü taşıma gibi çeşitli imkanları bir araya getiriyoruz.

Bizim İçin Önemlisiniz! Sağlam bir ekip çalışması ile birlikte eşyalarınızı taşırken yırtılma, kırılma gibi sorunlar yaşanmaması adına bütün önlemleri alıyoruz. Eşyaların doğru bir şekilde yerleştirilebilmesi için geniş araç filomuzdan size özel bir araçla kapınıza kadar geliyoruz. İlerleyen dönemde Türkiye’nin bütün noktalarına aynı hizmet kalitesini götürebilme hedefi ve gayreti içerisinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor

Nakliyatta Markalaşıyoruz!

Eşyalarınızı yerleştirmeden taşımaya, demonte sürecinden yeniden yerleştirmeye varıncaya kadar her anlamda titiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Markalaşma sürecimizi başarılı bir şekilde tamamlayarak hem ülkemiz hem de müşterilerimiz için en iyisi olmaya çalışıyoruz. Sizde hizmet kalitemizi görmek ve sorunsuz bir taşınma süreci yaşamak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.