Google Play

Kayseri evden eve nakliyat Yeni bir ev almış ya da çeşitli nedenlere bağlı olarak evinizi değiştirmek zorunda kalmışsanız taşınma kararı verdikten sonra aklınıza takılacak konuların başında firması seçimi gelecektir.

%100 Müşteri memnuniyeti

Kayseri evden eve nakliyat Doğru adres ile çalışmak eşyalarınızın korunmasını sağlarken bir evden diğer eve geçiş sürenizin kısalmasını ve stressiz bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır.

  Bunu bilen firmamız Eflatun Nakliyat ise sizlere profesyonel bir hizmet sunarak konusunda sorun yaşamanızı önleyecektir.

 Yıllardır bu sektörün içerisinde bulunmanın verdiği ayrıcalıkları müşterilerine sunan ekibimiz ile sizde evden eve taşınırken rahat bir nefes almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Doğru Taşınmanın Tek ADRESİ

Verdiğimiz çeşitli hizmetler ile taşınmanızı kolaylaştırırken eşyalarınızı da gözümüz gibi koruyacağız.

Eflatun Evden Eve Nakliyat Armut

Evden Eve Nakliyat

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.Talepleriniz veya sorularınız için bize ulaşın.

TEKLİF AL

Armut

Size Özel Araç Temini!

 Taşınmadan önce eşyalarınızın miktarını görmek adına kapınıza kadar gelecek olan personelimizin belirlemeleri sonrasında geniş araç filomuzdan size uygun olan araç taşınacağınız gün kapınıza kadar gelecektir. Bu sayede eşyalarınızı parça parça değil tek seferde istediğiniz yere taşırken bir yandan da kalan eşyaları toplamak zorunda kalmayacaksınız.

Evden Eve Taşıma

Eşyalarınızın kırılma, çizilme gibi durumlarını ortadan kaldırmak adına paketleme seçeneği de sunan firmamız  sırasında sorun olmaması için eşyalarınızı nakliyat aracına özenli bir şekilde yerleştirecektir.

Şehirler arası nakliyat

Personellerimizin her biri nakliyat sektöründe yaşanan gelişmelere bağlı olarak düzenli eğitimlerden geçtiği gibi isiz memnun etmek adına da bütün gücü ile çalışacak kişilerden oluşmaktadır.

Ayrıcalıklar ve Uygun Fiyatlar!

Güvenilir bir adres olmak için çalıştığımız gibi müşterilerimizin ihtiyaçlarına da özel çözümler üretmek konusunda uzman olan adresimiz sunduğu ayrıcalıklar ile de sizi memnun edecek.

sigortalı taşıma

Eşyalarınızın yüksek katlardan taşınmasında sorun yaşamamak adına asansörlü nakliyat hizmeti gibi seçeneklerin bulunduğu adresimizde ayrıca eşyalarınızın olası hasarlara karşı korunması için sigortalı nakliyat fırsatı da bulunmaktadır.

Ayrıcalıklar ve Uygun Fiyatlar!

Sizi düşünen firmamız sadece bu imkanları sunmakla kalmayıp uygun fiyat garantisi ile de yanınızda olmaya devam etmektedir.

ücretsiz expertiz

firması arayışlarınızda hem kaliteyi hem uygun fiyatı hem de profesyonel hizmeti bir arada bulmak isterseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet ve daha fazlasını bulmak için çok aramayın biz hemen bir tıkla yanınızdayız.