oylamalar

Paketleme ve Ambalajlama

Nakliyat hizmetinde önemli konuların başında gelen eşyaların hasar alması ve kaybolması gibi durumlarla karşılaşmamak için Kayseri paketleme ve ambalajlama yöntemi kullanılmaktadır. Bu konuda özenli bir hizmet veren firmamız ise eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak adına bu hizmetleri sizlere sunmaktadır. Eşyaların taşınma sırasında alacağı hasarları önleyen bu seçenek ile taşınırken eşyalarıma zarar gelir mi düşüncesi de ortadan kalkıyor. Eşyalarınızın paketlere ve ambalajlara girmesi sürecinde sadece birkaç parça eşyanız değil bütün eşyalarınız bu hizmete dahil ediliyor. Bazı eşyalarınız ufak parçalardan oluşuyorsa bu eşyaları paketleyerek saçılmayacak ve kaybolmayacak duruma getiriyoruz. Ayrıca mobilya ve koltuk gibi hasara açık olan eşyalarınızı da düzgün bir şekilde ambalajlıyoruz.

Kırılan Eşyalara Son!

Eşyalarınıza değer veren firmamız Kayseri paketleme ve ambalajlama hizmeti ile taşınırken eşyalarınızın hasarlarını toplamak zorunda kalmanızı önlüyor. Nakliyat firmaları arasında bu hizmeti sunan kaliteli adreslerden biri olarak paketlemede eşyalarınızın dış yüzeylerine zarar vermeyecek ürünler kullandığımız gibi su, boya, çamur gibi maddeleri geçirmeyen yapıda olan paketleme malzemelerimiz sayesinde bütün eşyalarınızı dış etkenlere karşı koruma altına alıyoruz. Buzdolabı, bulaşık makinesi gibi elektronik cihazlarda oluşacak sıyrık ve çizilmeleri de önlemek adına kullandığımız ambalajlama yöntemi sayesinde sorunsuz bir şekilde taşınabilir ve eşyalarınızdan doğan hasarlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kırılan dökülen eşyalardan korunacağınız adresimiz aynı zamanda sizlere asansörlü nakliyat hizmetini de sunmaktadır.

Profesyonellik ve Kalite!

Kayseri Paketleme ve ambalajlama hizmetini veren firmalar günümüzde oldukça fazla. Ancak bu firmaların büyük bir kısmı eşyaların doğru bir şekilde taşınmasına özen göstermediği için paketleme yapılan ürünlerde dahi kırıklar ve hasarlar meydana gelebiliyor. Bizde bu konuda profesyonel hizmet vererek bütün personellerimize eşyaların nasıl taşınacağı ile ilgili eğitimler veriyor ve kalitemizi artırmaya devam ediyoruz. Uygun fiyat seçenekleri ile maddi kayıpların ortadan kalkacağı ve rahat bir nefes alacağınız hizmetimizle ilgili olarak daha detaylı bilgi edinmek istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Ayrıca sizler için sunulan sigortalı nakliyat gibi farklı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Profesyonel seçenekler ile müşterilerini memnun etme yollarını arayan adresimizde sizleri bekliyoruz.