oylamalar

Sigortalı Nakliyat ile Eşyalarınız Güvende!

Çeşitli nedenlere bağlı olarak taşınmak zorunda kaldığınızda değerli eşyalarınızın taşınması konusu aklınıza takılıyorsa bunun için sunulan sigortalı nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kayseri Sigortalı nakliyat taşınma sırasında alınan güvenlik önlemlerinin aksine eşyalarınızın çalınma, doğal afetlerden ve ya kazalardan etkilenme durumunda geçerli olan bir özelliktir. Yani eşyalarınız yanlış taşınma ve ya nakliye firmasının araca doğru yerleştirmemesi nedeniyle hasar aldığında sigorta kapsamında sayılmamaktadır. Tamamen dış etkenlere karşı alınacak önlemlerden biri olan sigortalı nakliyat hizmeti sizlere daha iyi bir çalışma sunabilmek için firmamız tarafından verilmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat sırasında eşyalarınızı koruma altına alacak bu özellik için sizde bizi tercih edebilirsiniz.

Eşyalarınız Güvence Altında!

Şehirlerarası nakliyat sırasında çoğu zaman uzun yollardan gidilecek olması ve eşyaların güvenliğinin sağlanabilmesi için tercih edilen Kayseri sigortalı nakliyat imkanı firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Ek hizmetler arasında bulunmasından dolayı belirli bir ücret talep edilen sigortalı nakliyatta en uygun fiyat garantisini firmamızda bulabilirsiniz. Eşyalarınızı koruma altına alabileceğiniz bu özellik sayesinde yolculuk sırasında oluşacak afetlerde, olası kazalarda eşyalarınız korunmuş olacak ve sigorta kapsamında olmasından dolayı yaşanan kayıpların bedeli size teslim edilecektir. Özellikle değerli eşyalarınız varsa ve çalınma gibi durumlardan korkuyorsanız tercih edebileceğiniz bu hizmete uygun fiyatlı bir şekilde adresimizde ulaşabileceksiniz.

Eşyalarınızı Değil Değerlerinizi Taşıyoruz!

Riskli nakliyatlarda tercih edebileceğiniz Kayseri sigortalı nakliyat hizmeti günümüzde çeşitli firmalar tarafında sunuluyor. Ancak sigorta kapsamında yer almayan durumlardan dolayı oluşan kazalar ve hasarların ödemesi yapılmayabiliyor. Bizler ise her türlü duruma karşı tedbir alarak eşyalarınızı kırılma, yırtılma ve çizilme gibi durumlardan korumak adına paketleme hizmeti veriyoruz. Ayrıca eşyalarınızı profesyonel ekiplerimizle dikkatli bir şekilde taşıyor ve araç içerisinde sorun olmaması için doğru bir şekilde yerleştiriyoruz. Kırılacak olan eşyalarınız ve ya çalınması muhtemel olabilen değerli eşyalarınızı korumak adına da gerekli tedbirleri alarak bu eşyaları sizlere sağlam bir şekilde teslim ediyoruz. Sizlerin eşyasını değil değerlerinizi taşıdığımızın farkında olduğumuzdan dolayı her konuda güvenilir bir adres olmaya çalışıyoruz. Sizde daha iyi bir hizmet için bizi arayabilirsiniz.