{Ortalama}/{Toplam yıldız miktarı} - ({oy sayısı} {Oylar})

Hakkımızda

Eflatun Nakliyat olarak yıllardan beri nakliyat sektörü içerisinde bulunmanın verdiği güçle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Geniş araç filomuz ve nakliyat alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek düzenli eğitimlerle donanımlı hale getirilen profesyonel personellerimiz sayesinde en iyi nakliyat firması olma yolunda adım adım ilerliyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizde ‘’Değer verdiğiniz her şey bizim için değerlidir.’’ sloganı ile eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz. Taşınma sırasında eşyalarınızın hasar almaması ve sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi adına paketleme, asansörlü taşıma gibi çeşitli imkanları bir araya getiriyoruz. Sağlıklı bir taşınma süreci oluşturabilmek adına müşterilerimizin isteklerine önem veriyor ve taşınma sürecinde sizlere maddi ve manevi anlamda destek olmaya devam ediyoruz.

Bizim İçin Önemlisiniz!

Maddi kaygılar taşımayan ve müşteri kazanmak adına her işini hakkıyla yapan bir ekiple çıktığımız bu yolda yıllardır müşterilerimizi memnun ederek ilerledik. Halen de müşterilerimizi memnun edebilmek adına çalışan Eflatun Nakliyat adresimiz pek çok kişiye benzersiz bir hizmet kalitesi sunmaya devam ediyor. Sağlam bir ekip çalışması ile birlikte eşyalarınızı taşırken yırtılma, kırılma gibi sorunlar yaşanmaması adına bütün önlemleri alıyoruz. Eşyaların doğru bir şekilde yerleştirilebilmesi için geniş araç filomuzdan size özel bir araçla kapınıza kadar geliyoruz. İlerleyen dönemde Türkiye’nin bütün noktalarına aynı hizmet kalitesini götürebilme hedefi ve gayreti içerisinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Nakliyatta Markalaşıyoruz!

Nakliyat sektöründe artan firma sayısı ve düşen kalitenin aksine her zaman en iyi kaliteyi sunmaya çalışan Eflatun Nakliyat firmamız Eflatun tadında bir taşınma serüveni sunmaya çalışıyor. Eşyalarınızı yerleştirmeden taşımaya, demonte sürecinden yeniden yerleştirmeye varıncaya kadar her anlamda titiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Markalaşma sürecimizi başarılı bir şekilde tamamlayarak hem ülkemiz hem de müşterilerimiz için en iyisi olmaya çalışıyoruz. Sigortalı taşımacılık, depolama, ofis taşımacılığı gibi ek hizmetler ile nakliyat sektörüne geniş bir anlam yüklediğimiz gibi müşterilerimizin memnuniyeti için onların ihtiyaçlarına da pratik çözümler üretmeye çalışıyoruz. Sizde hizmet kalitemizi görmek ve sorunsuz bir taşınma süreci yaşamak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.